Gapro | Bungalow Architect 1
162
single,single-portfolio_page,postid-162,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

Bungalow Architect 1

Bližšie informácie

Ponúkame na výstavbu moderný 3-izbový bungalow pre náročných zákazníkov. Ide o samostatne stojaci rodinný dom bez podpivničenia. Je navrhnutý renomovaným architektom pre exkluzívne bývanie s oddelením dennej a nočnej časti pre väčšie súkromie. Rozloženie domu vytvára átrium pre ešte väčšiu pohodu z bývania. Je vhodný na rovinatý, alebo mierne svahovitý terén. Rodinný dom je spracovaný v stupni štúdie, preto Vám ho vieme zhotoviť v rôznych štandardoch a s rôznou energetickou náročnosťou a tým aj mesačnými nákladmi.

Bungalow Architect 1 je vytvorený modernou architektúrou s kombináciou rôznych sklonov striech. Obsahuje priestrannú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou s možnosťou úpravy týchto priestorov podľa požiadaviek. Ďalej obsahuje jednu detskú izbu, jednu spálňu so šatníkom, kúpeľňu, samostatnú toaletu, kotolňu a samostatný šatník. Tieto priestory je možné rôzne prepojiť a dotvoriť si podľa vlastných predstáv. Neoddeliteľnou súčasťou domu je garáž pre jeden automobil s priestorom pre záhradnú techniku. Úžitková plocha domu je 133,7 m².

Dohodnite si nezáväzné stretnutie
Náklady na výstavbu

135 500.- Eur bez DPH (vrátane projektovej dokumentácie a inžinierskej činnosti)

Kontakt

Ing. Martin Gádoši +421908 434 003

Category
Domy na kľúč