Gapro | Bungalow Standard 2
165
single,single-portfolio_page,postid-165,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

Bungalow Standard 2

Bližšie informácie

Ponúkame na výstavbu moderný 4-izbový bungalow navrhnutý pre komfortné bývanie s oddelením dennej a nočnej časti pre väčšie súkromie. Ide o samostatne stojaci rodinný dom bez podpivničenia. Je vhodný na rovinatý, alebo mierne svahovitý terén. Rodinný dom je spracovaný v stupni štúdie, preto Vám ho vieme zhotoviť v rôznych štandardoch a s rôznou energetickou náročnosťou a tým aj mesačnými nákladmi.

Bungalow Standard 2 je vytvorený modernou architektúrou s plochou strechou. Obsahuje priestrannú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou s možnosťou predelenia týchto priestorov podľa požiadaviek. Ďalej obsahuje 2 detské izby, jednu spálňu so šatníkom, priestrannú kúpeľňu a samostatnú toaletu s možnosťou prepojenia týchto priestorov. Neoddeliteľnou súčasťou domu je prístrešok pre jeden automobil. Tento rodinný dom vznikol ako kombinácia jeho predchodcu Standard 1. Úžitková plocha domu je 103,8 m².

Dohodnite si nezáväzné stretnutie
Náklady na výstavbu

80 000.- Eur bez DPH (vrátane projektovej dokumentácie a inžinierskej činnosti)

Kontakt

Ing. Martin Gádoši +421908 434 003

Category
Domy na kľúč