Gapro | O nás
15910
page,page-id-15910,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.2,vc_responsive

O nás

GAPRO s.r.o. je úspešne sa rozvíjajúca stavebná spoločnosť so sídlom v Trnave. Za jej vznikom stoja niekoľkoročné skúsenosti vedenia a neutíchajúce nadšenie pre prácu v oblasti stavebníctva. Pôsobenie spoločnosti začalo výstavbou rodinných domov, ktoré bolo neskôr obohatené o rekonštrukcie bytových domov, odborné poradenské služby, vypracovanie skutkových zámerov a projektovej dokumentácie. Rozšírenie činnosti tak v roku 2012 viedlo k transformácii na spoločnosť s ručením obmedzeným. Moderné technológie, novodobé materiály a netradičné konštrukcie sú prvky, ktoré spoločnosti umožňujú sústrediť sa predovšetkým na dosiahnutie kvality a nakláňať tak misky váh na stranu úspechu. Dôležitá je predovšetkým funkčnosť objektov a kvalita ich prevedenia. Štýlové prispôsobenie a vhodné doladenie s prvkami modernej i tradičnej architektúry je samozrejmosťou.

STRATÉGIA SPOLOČNOSTI 

Základným prvkom stratégie spoločnosti je osobitný prístup a splnenie požiadaviek každého zákazníka. Tradičné technologické postupy doplnené tými najnovšími garantujú kvalitu, ktorá je na trhu podliehajúcemu prísnym kritériám viac ako žiadaná. Pri projekcii, riadení a realizácii stavebného diela dbá GAPRO s.r.o. na ochranu životného prostredia a taktiež na dodržiavanie zásad v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Profesionalitu a zodpovedný prístup podčiarkuje dodržiavanie prísnych kvalitatívnych, funkčných a bezpečnostných kritérií a ochrana životného prostredia.

VÍZIA SPOLOČNOSTI

Víziou spoločnosti je zaradiť sa medzi stabilné stavebné spoločnosti na slovenskom trhu a preniknúť na trh Európskej únie. Svoje skúsenosti a priaznivé postavenie je odhodlaná pretaviť do úspechu prostredníctvom zvýšenia produkcie ako i rastu trhovej hodnoty spoločnosti.